Cele

Start-up: Godziny pracy i bycie elastycznym

0

Umiarkowanie z ilością przepracowanych godzin.

Efektywność to nie tylko robienie większej ilości rzeczy w ciągu dnia pracy, ale także osiąganie codziennych celów w rozsądnej ilości czasu. Innymi słowy: jednym z tych celów przedsiębiorców powinno być to, aby nie mieć „maratońskich” dni roboczych. Posiadanie życia poza biurem i odpoczynek są koniecznością. Wpływają również, choć pośrednio na rentowność projektu w średnim i długim okresie.

Bycie elastycznym.

Wyznaczone cele nie są zapisane w dekalogu. Nie ma też kalendarza, a jedną z pierwszych rzeczy, które muszą stać się przedsiębiorczym celem, jest nauka dostosowanie się do okoliczności. Realizacja naszych planów w miarę możliwości, a nie wcześniej, cierpliwość, dostosowanie budżetu w obliczu nieoczekiwanych kosztów lub zmiana celów w przypadku radykalnych zmian w sektorze to jedne z podstawowych kwestii, jeśli chodzi o realizację elastycznego podejścia w codziennym funkcjonowaniu naszej firmy.

Start-up: Rentowność i efektywność

Aktualizowanie planu biznesowego.

Podobnie jak z innymi celami, biznesplan może z czasem stać się nieaktualny. W związku z tym konieczne jest okresowe przeglądanie go w celu potwierdzenia, że sytuacja przedsiębiorstwa rozpoczynającego działalność i jego cele są nadal zgodne. Wszystko, w realistyczny sposób.

Start-up: Rentowność i efektywność

Previous article

Inwestycje na rynku robotyzacji

Next article

Comments

Comments are closed.

POPULARNE

Login/Sign up